I AM BEAUTIFUL 2019 SPIIKRID

                                   Dr. Siim Simmo

Plastikakirurg

Plastilised silmalaugude operatsioonid 

Dr. Siim Simmo on unikaalset koolitust omav mitmekülgsete oskustega nõutuim tipp-plastikakirurg, kelle ampluaasse kuuluvad nii onkoloogilised rinnavähi lõikused kui ka kõrgetasemelised esteetilised näopiirkonna operatsioonid.

Plastikakirurgiks spetsialiseerus ta Helsingi Ülikooli Kliinikumis ning töötab seal siiani osakonna ülemarstina.

Oma kiire ajagraafiku tõttu jagab ta oma elu Eesti kui Soome vahet, käies regulaarselt end erialaselt täiendamas ja opereerimas üle maaailma koos oma eriala tippspetsialistidega.

Dr. Simmo on ainuke plastikakirurg Eestis, kes on läbinud Põhjamaade plastikakirurgide ühise spetsialiseerumisprogrammi, mis hõlmab riikliku erialaeksami sooritamist Norras, Taanis, Rootsis ja Soomes.

Dr. Simmo peab loengu silmalaugude operatsioonidest kuna silmade piirkonna plastika on tänapäeval väga levinud ning seda loetakse ka kosmeetikute töös suurimaks probleemkohaks.

Tänapäeval pöörduvad paljud naised ja ka mehed kosmeetiku poole silmalaugude probleemidega -kas on need siis vajunud, väsinud või siis lihtsalt vananemisest kortsulised.

On väga hea teada, millal piisab kosmeetiku oskustest ja millal enam kreemid ja tavaprotseduurid ei aita ja kosmeetik võib soovitada oma kliendil pöörduda plastikakirurgi poole.

Neid kõiki aspekte ja erinevaid tänapäevaseid lõikusmeetodeid tutvustab dr. Siim Simmo I am Beautiful 2019 iluseminaril juba lähemalt.

Võta meiega ühendust

I Am Beautiful 
Roosikrantsi 17, Tallinn

Telefoni number
+ 372 552 4212

E-mail
info@iambeautiful.eu